Zwroty i wymiany

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn możesz dokonać wymiany rozmiaru lub całkowicie zrezygnować z zakupu.

Wymiana rozmiaru
Nie trafiłeś z rozmiarem? Nie ma problemu - możesz bez żadnych opłat wymienić rozmiar na inny. Jest tylko jeden warunek - towar nie może nosić śladów używania oraz musi zostać odesłany z oryginalnymi metkami.

W celu wymiany rozmiaru:

- Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia dostępności rozmiaru, na który miałaby nastąpić wymiana. Produkt zostanie dla Ciebie zarezerwowany.
- Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami i opakowaniem spakuj do koperty lub pudełka.
- Odeślij produkt na nasz adres na swój koszt.
- Po otrzymaniu przesyłki, towar w nowym rozmiarze niezwłocznie i bezpłatnie wyślemy do Ciebie przesyłką pocztową.

Rezygnacja z zakupu i zwrot pieniędzy
Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. 

Niezbędnym warunkiem jest aby zwracany towar został odesłany w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami oraz nie nosił śladów używania.

W celu rezygnacji z zakupu:

- Wypełnij oświadczenie (przykład w formacie pdf lub doc).
- Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami, opakowaniem oraz podpisanym oświadczeniem spakuj do koperty lub pudełka.
- Odeślij produkty na nasz adres. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkty. Jeśli towar spełnia wymagania wymienione wyżej, niezwłocznie zwrócimy pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl